19.08.2007

Cumartesi, Mart 31, 2007tamamen kişisel bi delirme! aklımdan geçeni sesli sölüorum,elleme!

sabah sabah güne böle başlamakh bana yakışırdı zaten.uyandım.hani içinden gelmez bazen konuşmakh ya da direk aklından geçeni yazarsın.düşünmemenin keyfi var mıdır varsa onu sürdüğüne kendini inandırırsın.saçmalamaya benim kadar yakınsan her şeyi yaparsın.

akıllanmamayı geçtim artık uslanmayacağımı da anlayarakh.kızdım kendime.az biraz.yokh yokh fazlaca.kurcalıorum da her şeyi noluyo anlamıorum.hayalkırıklığı yaşamaktan bıkmamışım gibi.zaten aldığı sabun beyaz peynir misali sevemedim.cokh şey değişmiş burda da anladım.bursa!da farklıymış gibi davranmayayım.gördüklerimin beni üzeceğini bile bile nie inadına bakıorum anlamıorum.nie pes etmeyi göze alamıorum.ruhumu bazen yakhmak istiorum.efet!belki de çare bu.dellendim yine.her zaman ki gibi diemiorum.

çekirdeğe mi başlasam.kafamı duvarlara mı vursam.yaramıo işe.densiz sıpanın biriyim.hakikaten bazen eşek kafalı biri olduğuma inanıorum.simit yerine açma mı alsam bilemiorum birazdan benim yatağımda yatan hatun da kalkar.annem çay suyunu koyar o muhakkak o arada taşar.sinir eder beni.komşularımızdan bazıları da sefmiorum.o yzden artık bana selam bile vermiolar.nefretimiz karşılıklı sanıorum.meraklı bile olsa insan soru sormaz anlatamıorum.en sonunda konuşcam tam olucakh.

dönüom geçmişe.iyi halt ediorum.madalya verecekler bana vefalılığım sayesinde.dün bizde kalan arkadaşlarımla konuşmalarımızın birinde de onun sölediği gibi nerde olmayacakh bir adam war ben onu buluorum.seçsem olmaz bu kadar.güya akıllıyım die geçiniorum bazıları melek yüzlü şeytan muamelesi yapsa da şeytan olmayı bile beceremiorum.aptalca bi tafır.şikayet ediorum kendimi.görürsem sölerim.delirdim midir nedir bilemiorum.teşhis lazım sanıorum.
tuttum hiç olmayacakh işler yapıorum.kimse kim,ne olmuşsa olmuş,sanki senin bilmen lazım.sanane diorum kendime.soruon üstelion görüon mutlu musun_? kapak olsun bana.ben bu hayatta en çokh kendime kızıorum.giderken ekmeğe sürülecek çikolatadan ben de alıcam indirimdeymiş.indirim adı altındaki kazıklardan ben de maruz kalmak istiorum.sırf parasızlığım yüzünden bu seneyi kıtlık ilan ediorum.o gittiğim kursa bi daha gidersem ben de adam değilim.hoş zaten değilim de ne diyeyim şimdi.bi de hatunlardan biri dio kerem'e gidelim bu sene.dans kursuna geçen seneden devam edelim.layn dedim anamızı belledi taksitler makarna yemekten fenalık geçirdin oralarda daa hala istiosun.yemin ediorum bende de etrafımdakilerde de bi gram akıl yokh.yokh efendim.olsa ben bilirdim.

her şeyi biliorum ya.aferim bana.çene bu kadar.ağzımdan hayırlı bi şey çıksa neyse.bi kere ya bi kere sorunsuz ilişkiler yaşamakh istiorum.kredi borcu ve geçmişte limitsiz kıs arkadaşı sorunu olan erkekler mi aman diorum.diorum da sanki uyguluorum.ben nie normal değilim.ben de evimde mor menekşe sulayıp çalan bi telefonda özledim diyen bi ses bekliorum hayale bakh.küçük hayal kuruyorken ben nie kırıklığı da büyük oluyo anlamıorum.bu işte bi matematik hatası var anlayamıorum.ben kmlerce öteye gidebilecekh kadar cesurken insanlar bi saat bile süremeyecekh mesafedeki yerlere gelemiolar benim için.soruorum.sorduğunla kal! içindeki söleme öl! kızgınlığımı bile belli edemiorum.tafır yaptırtmıolar adama ya.haklısın bucu en çokh duyduğum söz.haklıyım da o zaman nie yapıosun bunu bana.

sessizlikleri sefmiorum.konuşmuosam korkhmak lazım.iyiyim diosam ondan da.gökgürültüsü varsa sırf aptalca bi nedenden bu yaşta korkhmaya başladım ya muhakkak konuşmalıyım biriyle.nefes alamıorum.ciddiye almıolar beni bazen.bi gün telefonu açamıycam o olucakh.
sewiorum.daa ne yapmam lazım.ispat etmiorum kendimle beraber sevgimi.nasılsa ben biliorum.konuşmuorum.sıkıldım.soruorum cevap alamıorum.buna rağmen hala inat ediorum.saatimi zamanı hatırlattığı için kırıcam.bursa!da kalıcam burası benim neyime.uzak yerlere gidicem.anneanneme bayılıorum özlesem de durmuycam.yine kararlar alıorum.uyguluycam!

sesli düşünüorum,ellemeyin.kimse üstüne bi şey alınmasın gerçekten kendime kızgınlığım benim.fırında soğuk ekmek veren fırıncı'yı da tanımıorum aynada kendimi de.ikisini de sefmiorum.lanet olsun bana.aklımı bile susturamıorum.hıh!
yazan:burcyni
taptaze bi ömür-cek & eskitilmiş burcyni 'ye adanmıştır..
saygıyla...

4 yorum:

Ömürcek dedi ki...

teşekkür ederim kardeşim... her şey için.. ;)

burcyni dedi ki...

inşallah..

başka bi denizde yüzüyorum artık

derinlere dalmaktan korkmuorum

diyeceğin günlerin olur..

bi şey mi yaptım..ne teşekkür edion;)

merdümgiriz dedi ki...

sitendeki en iyi yazı diyebilirim. çok hoş.. metafırlar bi harika.. tebrikler..

burcyni dedi ki...

merdümgiriz..

en iyi mi bilmem ama en içten:)

beğenmene çok seviniyorum..teşekkürler:)