20.05.2007

gökgürültüsünden korkuorum anlasana..ihtiyacım war sana..öle bakar gibi yapıp gözlerini kaçırma canım aa..


"bugün biraz gerginim yine
sesim değişik gelebilir biraz
ama sen anlarsın
bana katlanırsın
tuhaf laflar edebilirim
seni belki üzebilirim
ama sen susarsın
çünkü beni tanırsın

öyle çabuk kızma derdine
bukadar da kolay alınma
o zaman beni sana değil sarıl bana
değişmez huylar bilirsin
bikere de sen dene alışmayı
ben gögsüne yatarken öyle derin nefes alma


buara ihtiyacım var sana
ellerimi sakın bırakma

bana huzur veren tek yer senin yanın unutma
gün varıncaya kadar sabaha
sakın hiçbiryere kalkma
fazla birşey istemem sadece dur burda
"


derken şarkıların birinde:..deli gibi korkuorum gökgürültüsünden anlasana..nefes alamıorum..elimi bırakhma..sesini duyur bana..demek istiyorum ben de sana..keyifsizmişim gibi algılama..sakın benden soğuma..gerekh yokh dönüşsüz yollarda kaza yapmaya..ben yaralanmaya alışığım sen benim için korkhma..
ayağıma batan raptiye..üşümemi sağlayan ince ama tuhaf bi bluz..19 yaşında bi kıs değildim..kördüğümleri az da olsa çözmeyi biliyordum..büyümemeyi seçen biriydim pekh akıllı olmasam da renk körü de değildim..
beyaz!ı çiçekte severim kırmızı!yı uğur böceğinin üstünde siyahı kendi içimde:) sen turuncu ol sevmesen de..yazı getir baharı kıskandır içine öle al beni..yeditepeli şehrin kadını olduğumdan mıdır uzak duruşun..nota fa yı gösterirken bildiğin halde si ye basışın..canımın parçası;baktığım halde görmüorum yokh musun..
"çiçekler solsun sen solma da" desen..kaldırım taşlarının kenarlarındaki çizgilere basmadan benimle beraber seksen..zamanı durdursam bi jelibon kokusuna mest olsam yanında..yeşilleri geçtim sular aksın kumlar kalsın bi kere de neler olacakh düşünme..yaşasana..
huzur istediğimi anladığım günden beri adımlarımı attığım bu cicilerimle geliyorum sana..bi yere gitme..gözlerini üzerimden çevirme..istanbul kadar geniş değil yüreğim kaybolursun..seviorum..dikkat et kendine nolursun..

Hiç yorum yok: