27.05.2007

"hayat bazen birini seçer"Sebepsiz ölüm yok düşüncelerimin ucunda kilit.Şarkılar aradığım adam sen değilsin dese de yüreğim söylemiyor aynı tonda.Farklı renkler seçeyim sana.Kahve yapayım sek olsun ama.

Üzgünüm;biraz kusuruma bakhma.Rüyamda gördüm seni,sesin kulaklarımda.Başardın izini bıraktın kalbime.Umulmadık bi anda hayatına bırakılan hediye paketi gibiydim.Açamadın yazık ettin:) Dakikalar geçiyor kahverengiye dönüyor rengim..Dokunsana yeşillendir beni.Biliyorum taptaze;yemyeşil sendeki yerim..

Kırmadığım kalplerin mükafatı yok mu hayat bana! Zamanlama hatası mıydı sonuçları olmayan hayal kırıklıklarımın nedenleri.Bilemiyordum.Suskunluğunu sewemiyordum.olamaz mı_? belki..

Kurallarını bildiğim halde oyunun canını yakmıyordum.Gururumu kaldırdığım halde utangaçlığımdan yüzüne bakamıyor;gizliden kızarıyordum.Alışıyorum.Geçtiğim yolları bir daha geziyorum ama.Bri kendimden geçemiyorum bi senden.Sensizlikten korkuyorum gökgürültüsünden korktuğum gibi.Bakıp da gözlerini kaçıyorsun farketmedim sanma! Sığınmıştım aslında bir çocuk saflığıyla sana.

İnsanın görmek istediği halde göremediği türden bir rüyaydı gerçeğin.Dilin başka söylüyor gözün başka.Elinin dokunuşu bile farklı senin..

Bir adım gittim sana bin adım geriliyorsun.Sevdiğini bile bile zamanını hiçe sayıyorsun.Tüketmedin..Benden geçemedin göremiyorsun.Aptalsın.Ben senden saf'ım.Aynı yoldayız karşılaşmamak için direniyorsun..

Gün aynı gün de kalbimin atışı daha hızlı durduramıyorsun.Bu kadar akıllı bir adamsın madem niye bile bile beni kaybetmeyi göze alıyorsun.

Anlamıyorum."zamana bırak".O sana anlatır kahveye şeker yerine tuz koymayı nasılsa diyorum.

Hiç yorum yok: