8.05.2007

koşuorummm..uçsam yine gökyüzüne konuorum..

güneş ısıtıyo içimi..baharı getirdin kuşlar bahane..ıslık tutturdum..içkiyi daha az içiorum ruhumu daha çokh uçuruyor yaldızlı bi uçurtma gibi..beni mutlu ediorsan bunu kendime borçlu gibi yapıorum aslında sen de mutlusun yüzündeki o huzur bana da yansıo..hııııı..nay nay..gülme..benim dediğim heç olmuyo:)..

kapris yapmam naza karşıyım savaşılmayacakh durumlarda en ala kaçağım..çelişkili ifadelere rastlasanda ben de şaşırma..özümde çokh seviorum;iyi biriyim..netice de ben de bir insan..çay yaptım sana içer misin? bilirim sen iki ya da üç şekerli seversin..bazen başıma datlı belasın da bazen benim kadar çekilmezsin:)

demiycem..ağzımdan laf alamazsın:) kırıtmıorum her zaman ki halim anlarsın..hayat omuzlarımda bi yük desem de inanma..sölediklerin hep aklımda.bazen çokh akıllıyım bazen çokh saf.ortada duramam böleyim kafasızın biriyim..ama seversem çokh da datlı severim..yalan mı sölüorum ama şekerim:)

zaman akıo..geçmişe hep bi satır hep bi an hep bi yetişememezlik..yokh öle bi şey..o kaçsın..ben zaten önceden gidiyorum hayat bana yetişsin:)

bi piyano olsam hayatında..her tuşa bastığında farklı ses çıkartsam ama en sevdiğin şarkıyı sadece sana çalsam..

hayat kısaysa ..we sen de yorulursan arasıra benim gibi..başını omzuma yasla..hadi durma..

odamın penceresinden daha küçük hayat benim kalbimden daha büyük değil! sölemiştim..ben warsam hayat war,sen warsan zaman ikimiz için war!

mutlu olmakh istiyorum..olmaz mı?

neden olmasın..olsun mu?

ne dersin sen de bakalım bonibon kokulu şehrimin çocuğu..

Hiç yorum yok: